Підписатися на Збір новин

Новини та оголошення

Заочне навчання

Заочне навчання — вид навчання, який поєднує в собі риси самонавчання і очного навчання.

Характеризується фазністю. У першу фазу відбувається отримання бази знань, навчальної літератури та її вивчення (настановча сесія), у другу — проводиться перевірка засвоєного матеріалу (заліково-екзаменаційна сесія). При цьому ці фази помітно віддалені одна від одної за часом (звичайно від декількох місяців до року).

Спочатку заочне навчання вводилося тільки для тих студентів, які за будь-якої поважної причини не мали можливості регулярно відвідувати заняття. Заочне навчання використовує потоковий принцип: єдиний для всіх учнів освітній план, загальні терміни здачі контрольних і курсових робіт. Двічі на рік (як правило, взимку і влітку) відбувається здача сесій.

Завдяки розвитку ІТ-технологій, заочне навчання постійно модернізується, стаючи все більш схожим на дистанційну освіту.

На заочній формі найчастіше навчаються люди, які поєднують навчання з роботою, а також через нижчу вартість навчання в порівнянні з очною (денною) формою.

Про сайт

   Цей сайт був створений для підтримки в навчанні студентів технічних та гуманітарних спеціальностей заочної форми Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут".

 

    Тут ви можете знайти навчальні матеріали (контрольні роботи, методичні вказівки, тексти тощо), корисні посилання, інформацію про викладачів заочного відділення кафедри англійської мови технічного спрямування № 1, а також години їх консультацій.

 

   Викладачі заочного відділення кафедри АМТС № 1 надають освітні послуги з вивчення англійської мови студентам заочної форми навчання всіх спеціальностей з І по VI курс.
     Відповідальна за заочне відділення кафедри английської мови технічного спрямування №1 - ст. викладач Овчаренко З.П.