Про сайт

Цей сайт був створений для підтримки в навчанні студентів технічних та гуманітарних спеціальностей заочної форми Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут".

Тут ви можете знайти навчальні матеріали (контрольні роботи, методичні вказівки, тексти тощо), корисні посилання, інформацію про викладачів заочного відділення кафедри англійської мови технічного спрямування № 1, а також години їх консультацій.

Викладачі заочного відділення кафедри АМТС № 1 надають освітні послуги з вивчення англійської мови студентам заочної форми навчання всіх спеціальностей з І по VI курс.
     Відповідальна за заочне відділення кафедри английської мови технічного спрямування №1 - ст. викладач Овчаренко З.П.