Розклад

Підписатися на Збір новин

Новини та оголошення

РОЗКЛАД
літньої сесії
заочного відділення факультету лінгвістики
2014-2015 н.р.
                     
4 курс гр. ЛА-з11
                     
Дата Час Дисципліна Викладач Аудітория
Середа 20.05.2015р. 10:25-12:00 Порівняльна стилістика (д.залік) Коломієць С.С. 631
12:20-13:55
Четвер 21.05.2014р. 10:25-12:00 Практичний курс перекладу (основна мова) (залік) Зайченко Ю.О. 606
12:20-13:55
14:15-15:50
П'ятниця 22.05.2015р. 10:25-12:00 Політологія Димитров В.Ю. 606
12:20-13:55
14:15-15:50
16:10-17:45 Англ.мова(основна, пр.курс) Ващило О.В. 606
18:30-20:05
Понеділок 25.05.2015р. 10:25-12:00 Практичний курс перекладу з другої мови (залік) Моєсеєва Н.О. 631
12:20-13:55 Усний двосторонній переклад Василенко Л.О. 631
Вівторок 26.05.2015р. 8:30-10:05 Українська мова 2 Нечипоренко А.Ф. 631
10:25-12:00 Англ.мова(основна, пр.курс) Ващило О.В. 631
12:20-13:55 Усний двосторонній переклад (залік) Василенко Л.О. 606
14:15-15:50
16:10-17:45 Українська мова 2 (екзамен) Нечипоренко А.Ф. 631
Середа 27.05.2015р. 12:20-13:55 Англ.мова(основна, пр.курс) Ващило О.В. 631
14:15-15:50 Правознавство (залік) Павлюк А.М. 329/19
16:10-17:45
Четвер 28.05.2015р. 10:25-12:00 Англ.мова(основна, пр.курс) (екзамен) Ващило О.В. 631
П'ятниця 29.05.2015р. 8:30-10:05 Друга німецька мова (пр. курс) (екзамен) Дзикович О.В. 631
10:25-12:00
12:20-13:55
14:15-15:50 Політологія (екзамен) Димитров В.Ю. 631
16:10-17:45

 

 УВАГА!!! РОЗКЛАД
літньої сесії
заочного відділення факультету лінгвістики
2014-2015 н.р.
                     
3 курс гр. ЛА-з21
                     
Дата Час Дисципліна Викладач Аудітория
Понеділок 18.05.2015р. 10:25-12:01 Політологія Димитров В.Ю. 606
Вівторок 19.05.2015р. 10:25-12:00 Безпека життєдіяльності (д.залік) Арламов О.Ю 606
Середа 20.05.2015р. 12:20-13:55 Порівняльна лексикологія Ткачик О.В. 606
14:15-15:50
16:10-17:45 Практичний курс перекладу (основна мова) Зайченко Ю.О. 606
18:30-20:05
Четвер 21.05.2015р. 8:30-10:05 Друга мова (практичний курс) Труцуненко І.І. 631
10:25-12:00
12:20-13:55
14:15-15:50
П'ятниця 22.05.2015р. 8:30-10:05      
10:25-12:00 Політологія Димитров В.Ю. 606
12:20-13:55
14:15-15:50
Понеділок 25.05.2015р. 10:25-12:00 Економічна теорія (залік) Корогодова О.О. 606
12:20-13:55
14:15-15:50
16:10-17:45 Англійська мова (основна, практичний курс) Кашинцева К.В. 606
18:30-20:05
16:10-17:45          
Вівторок 26.05.2015р. 8:30-10:05 Практичний курс перекладу (основна мова) Зайченко Ю.О. 606
10:25-12:00
12:20-13:55 Сучасна українська мова (залік) Нечипоренко А.Ф. 631
14:15-15:50
16:10-17:45 Англійська мова (основна, практичний курс) Кашинцева К.В. 606
18:30-20:05
Середа 27.05.2015р. 14:15-15:50 Порівняльна лексикологія (залік) Ткачик О.В. 606
16:10-17:45
Четвер 28.05.2015р. 8:30-10:05 Практичний курс перекладу (основна мова)(екз) Зайченко Ю.О. 606
10:25-12:00
12:20-13:55 Друга мова (практичний курс) (екз) Труцуненко І.І. 606
14:15-15:50
П'ятниця 29.05.2015р. 10:25-12:00 Англійська мова (основна, практичний курс)(екз) Кашинцева К.В. 606
12:20-13:55
14:15-15:50 Політологія (екзамен) Димитров В.Ю. 606
16:10-17:45
Українська